menu
HAKKIMIZDA
Hakkımızda
Kinesis İnşaat A.Ş., kurulduğu 1993 yılından bu yana özgün, yenilikçi, kalıcı ve çevreye duyarlı mimarlık ve inşaat uygulamaları ile faaliyetlerini sürdürmektedir.

Her projede bulunduğu bölgeye değer katmayı misyon edinen Kinesis İnşaat, iş dünyasına kazandırdığı nitelikli binaların yanı sıra; hastane, eğitim binası, kültür merkezi gibi kurumsal binalar; alışveriş merkezleri gibi ticari yapılar, butik siteden rezidansa kadar geniş bir yelpazede konut yapıları ve turizm sektörüne bambaşka bir yorum katan otel ve restoran projelerini hayata geçirmektedir.

Projelerinde yapıların tasarım sürecinden inşaat uygulamasına; fizibilite çalışmalarından işletme kurgusuna kadar tüm süreci eksiksiz yürüten Kinesis İnşaat, inanılması güç teslimat sürelerine imza atmıştır.
Gücünü tecrübesinden ve yenilikçi bakış açısından alan Kinesis İnşaat A.Ş, projelerinde ekipleriyle temelden bütüne ulaşırken aynı zamanda disiplinlerarası alanda kabul görmüş çözüm ortakları ve uzman firmalarla grup enerjisi oluşturarak işverenlerine mümkün olan en iyi çözümleri üretebilmek için çalışmaktadır.
Orhan Bayrak
Kinesis İnşaat AŞ Yönetim Kurulu Başkanı
İTÜ Mimarlık Fakültesi ve İÜ MBA mezunu olan Orhan Bayrak, 90’lı yılların başından beri özel sektörde, yurtdışında da olmak üzere mimar olarak tasarım ve proje uygulamaları yürütüyor. Kapsamlı tasarım, mimarlık ve inşaat uygulama hizmetleri vermek amacıyla 1993 yılında Kinesis İnşaat’ı kuran Bayrak, girişimci ve yatırımcı kişiliğiyle inşaat projelerinin ötesine geçerek otel, toplu konut ve arsa yatırımları yapıp birçoğunun işletmesini de üstlendi.
Orhan Bayrak
Otelciliğe yeni bir soluk getiren projelerimiz
Tarihin modern yorumu:
Alâ Otel
2010 yılında açtığımız Alâ Otel, tarihi ve doğal yapısını koruyan Alaçatı kentsel sit alanı içinde bulunuyor. Alâ Otel, yılın her dönemi hizmet veriyor ve kapılarını 12 ay boyunca ziyaretçilerine açık tutuyor.

Oldukça büyük bir alana kurulu olan ve taş evlerin kalıntılarından yeniden yükselttiğimiz Alâ Otel, Alaçatı'nın cumbalı taş bina geleneğinin modern bir estetik yorumla birleşmesi sonucu ortaya çıkan bir mimari yapıya sahiptir. Tarihi köy içinin büyük otellerinden biri olan Alâ Otel'in 20 odası bulunuyor ve her odası farklı bir dekora sahip. Endonezya'nın farklı adalarından getirilmiş, tamamı doğal, masif el yapımı mobilyalar; Akdeniz ve tropik bitki florasının başarı ile sentezlenip sergilendiği bahçe peyzajı ile de benzerlerinden farklılaşıyor.

Kahvaltı, öğle ve akşam yemekleri için eşsiz menüsünün yanı sıra alkollü ve alkolsüz geniş kokteyl menüsü ve deneyimli bar ekibi de misafirlere hizmet veriyor.
Şehrin yaşam, lezzet ve iş oteli:
The City Suites
İstanbul’un yükselen finans merkezinin kalbi Atakent’te bulunan The City Suites, misafirlerini şehrin karmaşasından uzaklaştırıp lüks ve konforlu odalarda ağırlıyor. Şehrin en iyi butik otellerinden olma iddiasını taşıyan The City Suites içerisinde Akdeniz mutfağının efsanevi restoranı Tike bulunuyor. Misafirlerimize en taze ürünleri, en iyi şeflerin tarifleriyle sunuyoruz. Bu sayede otel yemeği standartlarının çıtasını yükseltiyoruz.

İş ve yaşam koşuşturmasından yorulan misafirlerimize dakikalar içerisinde rahatlama sağlayan AuraSpa masajları sunuyoruz. Misafirlerimizin isteği üzerine Anti-stress, Aromaterapi, Thai, Bali, Shiatsu ve İsveç türlerinde dinlendirici özel masaj hizmetleri veriyoruz. Şehrin merkezindeyiz fakat otelimiz içerisindeki özel dekore edilen Mevsim Bahçesi, misafirlerimize her mevsim eğlenceli ve huzurlu bir ortam sağlıyor.
ASMALIMESCİT
Jurnal Hotel
Şehrin kalbi Asmalımescit’te kültür-sanat ve eğlence konforla buluşuyor.

Kusursuz hizmet, erişilebilir fiyatlar ve özgün mimariyle eşsiz bir konaklama deneyimi sizleri bekliyor.

Tarihi dokunun eşlik ettiği huzurlu bir tatil düşlüyor, aynı zamanda da tek bir adımla şehrin hareketli hayatına karışmak istiyorsanız, Beyoğlu’nun köklü geçmişini yansıtan Jurnal Hotel hayal ettiğiniz tatili sizlere sunuyor.
Ümraniye ofisi
Atakent Mah. Akdeniz Cad.
Muammer Aksoy Sok. No:4
Ümraniye / İstanbul
T: +90 216 527 99 00
F: +90 216 527 99 04
Harbiye Ofisi
Cumhuriyet Cad. El Irak Apt. 165/5 Harbiye 34373 İstanbul
Tel           0216 527 99 00 (pbx)
Faks        0216 527 99 09
e-Posta   info@kinesis.com.tr
Kinesis © 2020